خبر فوری

برنامه ويژه آزمون هاي حقوقي سال 95

برنامه ويژه آزمون هاي حقوقي سال 95

انتشار : 1396/10/10 تعداد بازدید : 2915 کد : 10576 ارسال شده توسط :admin

برنامه وكالت وقضاوت براي آن دسته از دواطلباني ارائه شده كه به تازگي شروع كردند و همه داوطلبان قديمي كه مايل هستند مرور و جمع بندي داشته باشند. پس با ما همراه باشيد...

قاسم اربابي

در ابتدا لازم است:
1-منابع پيشنهادي كه در كانال تلگرام و سايت «حقوق يار»گذاشته شده تهيه بفرماييد.
2-حتما در روز دو رفرنس مطالعه بشود.

رفرنس پيشنهادي ذيل بجهت اين است كه مطالب دو درس باهم نزديك و مرتبط مي باشد.
الف)حقوق مدني -آيين دادرسي مدني
ب)حقوق جزا-آيين دادرسي كيفرس
ج) حقوق تجارت-اصول فقه.
پيشنهاد ما مطالعه به شكل فوق است كه در طول هفته بايستي مطالعه بشود.


3--داوطلبان مي توانند بجاي درس اصول فقه تا شهريور ماه هركدام از 4رفرنس ديگر را مطالعه كنند بجهت اينكه اصول فقه درس فرراري مي باشد شروع به مطالعه در ماه هاي مهر و آبان بيشتر جوابگو خواهد بود.

4-برنامه منابع را تا 20شهريور باهمت شما دوستان تمام مي شود و از 20شهريور ميتوانيد شروع به مرور مطالب نماييد تا آخر مهرماه
5-ماه مهم آزمون كه حياتي ترين بخش براي داوطلب است آبان ماه مي باشد.شما اصلا حق شروع مطالب جديد را از مهرماه به بعد نداريد فقط بايستي مطالب تا آبان خوانده شده و مرور نماييد و در آبان ماه فقط بايستي قانون خواني داشته باشيد و تست هاي وكالت را هر روز تمرين كنيد.يعني ماه آخر بايستي نصف روز به قانون خواني و نصف ديگر روز براي تست زدن و در انتهاي آن روز رفع اشكال ار خلاصه نكاتي كه در طول مدت يادادشت نموده ايد.
حتما در هنگام مطالعه بر روي كتب مرجع مثل مدني در نظم استاد كاتوزيان ياتجارت درنظم جناب دميرچيلي، نكات مهم را از نگاه خودتان ياداشت و حاشيه نويسي كنيد.
ما در كانال تلگرام حقوق يار در طول اين مدت بر طبق همان روش مطالعاتي هر روز و در ساعت6بعدازظهر مطالب خيلي كليدي و نكته اي جهت يادگيري يا يادآوري ارئه مي نماييم و هر هفته نيز جمعه ها از كل رفرنس ها چندين تست نكته دار ارائه ميكنيم جهت محك و مرور مطالب.
مطالب تماما از كتب مولفين (مديران سايت)خارج نويسي ميشود و مطالب و نكات بصورت قانون وار پيش مي رود و دركانال ارائه مي شود.
خدمت داوطلبان عرض شود كه بي شك همراهي شما نتيجه بخش خواهد بود و اينكه تماما تا زمان آزمون تمام سرفصل هاي مهم مرور خواهد شد و ماه آخر آزمون هر روز تست هاي وكالت مهم دوره هاي گذشته با پاسخنامه تشريحي گذاشته ميشود.


موفقيت شما هدف ماست و براي رسيدن به اين موفقيت در كنارتان خواهيم بود.
id telegram: @hoghoghyar95   , @hoghoghyar

لينك كانال تلگرام حقوق يار
https://telegram.me/joinchat/DnxIwD-WaNjQU1YPcxDuEQ

در صورتی نیاز می توانید از طریق فرم زیر مطالب و نطرات حقوقی خود را برای ما ارسال نمایید .