خبر فوری

اطلاعيه مربوط به آزمون تصدي منصب قضا در سال ۹۵

اطلاعيه مربوط به آزمون تصدي منصب قضا در سال ۹۵

انتشار : 1395/07/06 تعداد بازدید : 11428 کد : 10636 ارسال شده توسط :admin

كارت شركت در آزمون تصدي منصب قضا سال 95

 دپارتمان خبري حقوق يار


جهت دريافت كارت ورود به جلسه از لينك ذيل اقدام بفرماييد

http://srv4.sanjesh.org/p_kart/index.php/kart_mtf/mansab9507/kart 

«بدين وسيله به اطلاع كليه داوطلبان متقاضي شركت در آزمون تصدي منصب قضاء قوه قضائيه در سال ۱۳۹۵ مي‌رساند كه آزمون مذكور در صبح روز جمعه مورخ ۹/ ۷ /۹۵ در ۱۹ مركز استان برگزار مي‌شود.

فرآيند برگزاري آزمون از ساعت ۸:۳۰ صبح آغاز و درهاي ورود به جلسه امتحان نيم ساعت قبل از شروع فرآيند بسته خواهد شد، لذا كليه داوطلبان بايد قبل از بسته شدن درهاي ورودي در محل حوزه امتحاني خود حاضر باشند.

لينك مربوط به كارت و برگ راهنماي شركت در آزمون از روز سه‌شنبه مورخ ۶/ ۷ /۹۵ بر روي سايت اطلاع‌رساني سازمان سنجش به نشاني www.sanjesh.org قرار مي‌گيرد و متقاضيان مي‌توانند با وارد كردن اطلاعات ثبت نامي (شماره پرونده، نام، نام‌خانوادگي، شماره ملي، سال تولد و ...) خود نسبت به مشاهده و تهيه پرينت كارت شركت در آزمون اقدام و براساس آدرس تعيين شده بر روي كارت شركت در آزمون، به حوزه امتحاني مربوط مراجعه نمايند.

بديهي است براي شركت در جلسه آزمون همراه داشتن پرينت كارت شركت در آزمون و همچنين اصل كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكس‌دار و ارائه آن الزامي است.

در صورت بروز اشكال در تهيه پرينت از كارت شركت در آزمون و يا مشاهده هرگونه مغايرت در اطلاعات ثبت نامي، داوطلبان مي‌توانند در روزهاي چهارشنبه و پنج شنبه ۷/ ۹۵/۷ و ۸/ ۷/ ۹۵ صبح از ساعت ۸:۳۰ الي ۱۲:۰۰ و بعدازظهر از ساعت ۱۴:۰۰ الي ۱۷:۰۰ با در دست داشتن كارت شناسايي معتبر و ۲ قطعه عكس شخصاً به نماينده مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوط (جدول شماره ۲) مراجعه و نسبت به اصلاح و رفع اشكال احتمالي كارت خود اقدام نمايند.»

 

در صورتی نیاز می توانید از طریق فرم زیر مطالب و نطرات حقوقی خود را برای ما ارسال نمایید .