خبر فوری

اطلاعيه ثبت نام و شرايط آزمون قضاوت ويژه داوطلبان حوزوي سال 96

اطلاعيه ثبت نام و شرايط آزمون قضاوت ويژه داوطلبان حوزوي سال 96

انتشار : 1396/02/11 تعداد بازدید : 11033 کد : 10673 ارسال شده توسط :admin

 قوه قضائيه در نظر دارد به منظور تأمين كادر قضايي مورد نياز در حوزه‌هاي قضايي سراسر كشور، از طريق آزمون تشريحي و مصاحبه علمي، از بين داوطلبان مرد و زن حوزوي واجد شرايط، به جذب و استخدام قاضي اقدام كند.

معاونت منابع انساني قوه قضائيه اطلاعيه اي درباره ثبت نام و شرايط آزمون قضاوت (جذب عمومي) ويژه داوطلبان حوزوي سال 1396 منتشر كرد.

در اين اطلاعيه آمده است: به اطلاع مي­رساند، قوه قضائيه در نظر دارد به منظور تأمين كادر قضايي مورد نياز در حوزه‌هاي قضايي سراسر كشور، از طريق آزمون تشريحي و مصاحبه علمي، از بين داوطلبان مرد و زن حوزوي واجد شرايط، اقدام به جذب و استخدام قاضي نمايد؛ لذا از كليه داوطلبان حوزوي علاقه­مند به شركت در آزمون مذكور، دعوت به عمل مي­ آيد تا ضمن مطالعه دقيق شرايط و ضوابط ثبت­ نام، از تاريخ ۱۳۹۶ / ۰۲ / ۱۷ با مراجعه به سايت معاونت منابع انساني قوه قضائيه به نشاني www.qazahrm.ir نسبت به ثبت­ نام اقدام نمايند.

تذكر مهم: با توجه به شرايط خاص پذيرش داوطلبان قضاوت در سهميه مناطق محروم كشور و شوراهاي حل اختلاف، نتيجه ساير آزمون­‌هاي قضاوت تأثيري در سرنوشت داوطلبان پذيرفته شده مناطق محروم و شوراهاي حل اختلاف از حيث پرونده استخدامي نخواهد داشت.

در صورتی نیاز می توانید از طریق فرم زیر مطالب و نطرات حقوقی خود را برای ما ارسال نمایید .