خبر فوری

آغاز ثبت نام جذب اختصاصي داوطلبان تصدي منصب قضا در سال 96

آغاز ثبت نام جذب اختصاصي داوطلبان تصدي منصب قضا در سال 96

انتشار : 1396/10/15 تعداد بازدید : 11711 کد : 10706 ارسال شده توسط :admin

سامانه ثبت نام اينترنتي جذب اختصاصي ، از 12 دي ماه در بخش سامانه جذب اختصاصي قضات سايت معاونت منابع انساني به نشاني مستقيم jazb5.qazahrm.ir قرارگرفت 

پايگاه خبري دپــــارتمان  حـقوقـيـار

 داوطلبان، با مراجعه به سامانه مذكور و پرداخت هزينه ثبت نام به مبلغ يكصدهزار تومان بصورت اينترنتي، نسبت به تكميل مراحل ثبت نامي اقدام و در پايان، كد رهگيري ثبت نام را دريافت و نزد خود نگهداري كنند.
فرايند ثبت نام، تا قبل از دريافت كد رهگيري ناقص و بلااثر است. لازم به ذكر است وجه پرداختي به عنوان هزينه ثبت نام، به هيچ عنوان مسترد نخواهد شد و لذا لازم است داوطلبان در ثبت نام و پرداخت هزينه دقت لازم داشته باشند.
داوطلباني كه سابقه قبولي در مصاحبه علمي آزمون هاي گذشته (اعم از جذب عمومي، اختصاصي، مناطق محروم، شوراي حل اختلاف و ....) داشته باشند و پرونده شان در مراحل مختلف از جمله آزمون شخصيت، گزينش و كارآموزي در جريان باشد، حق ثبت نام و شركت در اين فرايند را نخواهند داشت و چنانچه داوطلبي برخلاف اين مقرره اقدام كند، ثبت نام وي كأن لم يكن تلقي مي شود و وجه پرداختي به هيچ عنوان به وي مسترد نخواهد شد.
مهلت ثبت نام از تاريخ شروع ثبت نام به مدت 10 روز خواهد بود و در روز پنج شنبه 21 دي ماه جاري پايان مي پذيرد و اين مهلت، تمديد نخواهد شد. تأكيد مي شود ثبت نام، صرفا به صورت اينترنتي و در مهلت مقرر صورت خواهد پذيرفت. (تذكر مهم: به داوطلبان اكيداً توصيه مي شود ثبت نام خود را به روزهاي پاياني مهلت موكول نكنند.)
 ثبت نام هاي اشتباه ترتيب اثر داده نمي شود و هزينه پرداختي در اين موارد، به هيچ وجه مسترد نخواهد شد. همچنين، چنانچه فقدان شرايط داوطلب در هر يك از مراحل استخدامي معلوم شود، روند پيگيري پرونده بلافاصله متوقف خواهد شد.
ساير جزئيات مربوط به برگزاري آزمون ها و مصاحبه هاي علمي ثبت نام كنندگان، پس از پايان مهلت ثبت نام از همين طريق اطلاع رساني خواهد شد.
علاقه مندان ثبت نام براي تصدي منصب قضا براي دريافت اطلاعات جزئي تر به پايگاه خبري معاونت منابع انساني قوه قضائيه مراجعه كنند.

در صورتی نیاز می توانید از طریق فرم زیر مطالب و نطرات حقوقی خود را برای ما ارسال نمایید .